Czas i sposób dostawy oraz cennik dostawy:

Dostępny i potwierdzony towar wysyłamy w terminie do 3 dni roboczych (poniedziałek – piątek) od potwierdzenia otrzymania zamówienia (w przypadku wyboru formy płatności za pobraniem gotówką przy odbiorze) lub zaksięgowania wpłaty środków na rachunku bankowym sklepu. W wyjątkowych sytuacjach może to potrwać dłużej - maksymalnie do 6 dni roboczych. Biuro Obsługi Klienta jest otwarte do poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 17. Ze względu na jakość i bezpieczeństwo przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie kurierami sprawdzonymi. Dbamy o Naszych klientów i komfort zamówień dlatego też ze względu na niezadowalającą jakość świadczonych usług nie wysyłamy paczek Pocztą Polską.

Szacowany czas dostawy przez kuriera wynosi maksymalnie do 6 dni na terenie Polski . Termin dostawy realizowanej bezpośrednio przez sklep swiatzamkow.pl podlega indywidualnym ustaleniom z Kupującym.

Koszt dostawy ponosi Kupujący. Koszty dostawy zostaną Kupującemu wskazane na etapie składania zamówienia, przed przystąpieniem do dokonania zapłaty, a w wyjątkowych sytuacjach (np. przy zamówieniu dużej ilości towaru, który będzie dostarczany bezpośrednio przez sklep lub w kilku paczkach) koszt przesyłki zostanie Kupującemu wskazany w wiadomości e-mail wysłanej przez sklep swiatzamkow.pl przed przystąpieniem do dostawy.

Poniższe warunki dostawy obowiązują przy dostawie na terenie Polski.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej:

  • przesyłka płatna z góry – 16,50 zł
  • przesyłka płatna z dołu – 21 zł
  • zamówienie powyżej 800 zł – GRATIS