Zamek elektroniczny Tapkey Guardian DOM POLSKA

Zamek elektroniczny Tapkey Guardian DOM POLSKA

Producent: DOM POLSKA
Potrzebujesz konsultacji?
Zadzwoń: +48 730 209 209

Produkt dostępny wyłącznie na zamówienie. Prosimy o kontakt bezpośredni.

Opis

DOM Tapkey Guardian jako cyfrowy czytnik uchwytów jest stosowany tam, gdzie wymagana jest kontrola dostępu przy wysokim komforcie obsługi i odpowiedniej konstrukcji. Jego szczególna cecha: dzięki swojej formie z klasycznym uchwytem, szczególnie dobrze nadaje się do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu publicznego, takich jak banki czy hotele. Jego główną cechą jest intuicyjna obsługa. Ponadto wyróżnia się ponadczasowym i funkcjonalnym wzornictwem.

Wszystkie produkty DOM dzięki szyfrowaniu są w wysokim stopniu zabezpieczone.

Wysokiej jakości osprzęt mechaniczny w połączeniu z innowacyjnymi komponentami elektronicznymi znacząco wpłlywa na niezawodność oraz długą żywotność. Aplikacja Tapkey, podobnie jak urządzenie cyfrowe jest proste w użyciu. Intersejs NFC (Near Field Communication) smartfona aktywuje urządzenia DOM Tapkey.

Autoryzacja innych użytkowników odbywa się w bezpieczny sposób, dzięki wysoce chronionemu identyfikatora Tapkey lub identyfikatora Google.

Możesz stworzyć własny cyfrowy system zamykania w ciągu kilku minut w 3 krokach:

  1. pobranie aplikacji Tapkey (przez Google lub sklep Apple);
  2. aktywuj swoje konto;
  3. połącz aplikację z Twoim urządzeniem cyfrowym.

Smartfon staje się KLUCZEM DOM. Otwieranie bez dostępu do Internetu. Otwarta platforma pozwala na użycie tego samego smartfona, transpondera i aplikacji, aby otworzyć swój dom, miejsce pracy, skrzynkę pocztową, pokój, miejsce parkingowe i aktywować system alarmowy.

Aplikacja Tapkey umożliwia łatwy dostęp do mobilności.

Urządzenia zamykające Tapkey są samodzielne i nie wymagają innych urządzeń w pobliżu do zainstalowania.

Nie tylko smartfonem z technologią NFC możesz otworzyć swój dom. Transponder DOM Tapkey, czyli programowalny klucz możesz przymocować do pęku kluczy (nie wymaga baterii) i otwierać w sposób bardziej tradycyjny. Administrator administruje transponderem Tapkey za pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych w ciągu kliku sekund.

Korzyści NFC- niskie zużycie energii dzięki RFID- Szybki odczyt- Większe bezpieczeństwo dzięki technologii bliskiego kontaktu- Wysoki standard szyfrowania - Widoczność autoryzacji dostępu na ekranie smartfona.

Żywotność baterii do 20 000 cykli.

Sygnalizacja optyczna.

Typ baterii CR2 (żywotność do 3 lat).

Wizualny alarm ostrzegawczy baterii.

Klamka odporna przed:

  • ogniem;
  • korozją.